IRPOWER

انصراف از خدمات - ضمانت بازگشت وجه

مرکز آموزش » عمومی » انصراف از خدمات - ضمانت بازگشت وجه
تمامی تلاش ما در IRPOWER بر آن است تا همواره با ارایه خدمات با کیفیت با قیمت های مناسب و همچنین ایجاد شرایط مناسب جهت استفاده از خدمات رضایت شما کاربران گرامی را جلب نماییم. در این راه، غیر از ارایه خدماتی مطلوب و با استانداردهای جهانی، خود را متعهد کرده ایم تا بر روی خدمات خود (خدمات مذکور در پایین)، "ضمانت بازگشت وجه" را ارایه نماییم تا در صورت عدم تمایل به استفاده از خدمات امکان دریافت هزینه های پرداختی را با شرایط زیر ایجاد نماییم.
 
در صورتی که تمایلی به استفاده از خدمات خود ندارید، می توانید از طریق توضیحاتی که در ادامه ارایه کرده ایم، روند انصراف از خدمات میزبانی وب IRPOWER را دنبال نمایید. البته پیشنهاد می کنیم قبل از پیگیری این موارد ما را از طریق ارسال درخواست پشتیبانی به بخش "شکایات، پیشنهادات و انتقادات" مطلع نمایید تا در صورت امکان ضمن ایجاد فضایی مناسب، از آفرهای ویژه ما نیز استفاده نمایید:
 


شرایط ضمانت بازگشت وجه:

۱) در صورتی که شما یکی از خدمات میزبانی وب (میزبانی وب لینوکس/ویندوز/ویژه، نمایندگی میزبانی وب لینوکس/ویندوز) شرکت را تهیه کرده اید و هم اکنون تمایل به انصراف از سرویس خود دارید، به موارد زیر توجه فرمایید:
 

۱-۱)  در صورتی که از زمان تهیه سرویس کمتر از ۳۰ روز گذشته است: در این صورت، با توجه به درخواست شما، وجه پرداختی شما به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد.

* توجه داشته باشید "ضمانت بازگشت وجه" به صورت کامل بر روی هر یک از خدمات دریافتی، تنها یکبار انجام خواهد شد. به عنوان مثال، در صورتی که میزبانی وب لینوکس را سفارش داده باشید و در دوره 30 روزه ابتدایی سرویس خود قرار داشته باشید، می توانید با ارسال درخواست، کل وجه پرداختی خود را تنها برای یکبار دریافت نمایید و درصورتی که در آینده بر روی میزبانی وب لینوکس بعدی خود درخواست بازگشت وجه داشته باشید، بازگشت وجه به صورت کامل انجام نخواهد شد. در این شرایط بازگشت وجه شما مطابق شرایط در نظر گرفته شده برای سرویس هایی که 30 روز از زمان دریافت آن گذشته است، محاسبه خواهد شد. برای اطلاع بیشتر می توانید به این سرفصل مراجعه فرمایید.
 

۱-۲) در صورتی که از زمان تهیه سرویس بیشتر از 30 روز گذشته است: در این صورت، درخواست بازگشت وجه پرداختی شما بر اساس تعداد روزهای استفاده شده از همان سرویس محاسبه و با کسر آن مبلغ، مابقی وجه پرداختی قابل بازگشت خواهد بود. همچنین در صورتی که یکبار از بازگشت وجه کامل برای سرویس خود استفاده کرده اید و هم اینک بر روی همان سرویس مجددا درخواست بازگشت وجه دارید، بازگشت وجه شما مطابق همین روال انجام خواهد شد.
 
 

۲) در صورتی که یکی از خدمات سرور مجازی (لینوکس یا ویندوز) شرکت را تهیه کرده اید و هم اکنون تمایل به انصراف از سرویس خود دارید، به موارد زیر توجه فرمایید:

- در صورتی که از زمان سفارش سرور مجازی خود کمتر از ۳ روز گذشته است: در صورتی که در این مدت هیچ درخواست مدیریتی یا تغییری بر روی سرویس ایجاد نشده باشد و همچنین پنل مدیریتی از جانب شرکت فعال نشده باشد، در این صورت مبلغ پرداختی شما به صورت کامل قابل بازگشت خواهد بود. این موضوع شامل سرویس های سرور مجازی لینوکس/ویندوز اروپا (آلمان) نخواهد شد.


- در صورتی که از زمان سفارش سرور مجازی خود بیشتر از ۳ روز گذشته است: پس از گذشت سه روز از سفارش سرویس، امکان بازگشت هزینه در دوره مالی ماهیانه وجود نخواهد داشت.

* در نظر داشته باشید، در صورتی که دوره مالی سرور مجازی (لینوکس/ویندوز) دریافتی بیش از ماهانه باشد، در صورت ارسال درخواست بازگشت هزینه، کلیه هزینه های مرتبط با سرویس تا پایان همان ماه محاسبه و کسر خواهد شد و مابقی مبلغ قابل بازگشت خواهد بود.

 
 
- در صورتی که خدمات و سرویس های مورد نظر شما در لیست بالا قرار ندارد، جهت استعلام و امکانسنجی امکان بازگشت وجه پس از ارسال درخواست، قبل از سفارش خدمات با ما در از طریق ارسال درخواست پشتیبانی در ارتباط باشید.


-  جهت مشاهده نحوه ارایه درخواست بازگشت وجه و اعلام شماره حساب می توانید مقاله آموزشی "مراحل و شرایط بازگشت وجه" را مطالعه فرمایید.
 

- در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی لطفا با ما از طریق درخواست پشتیبانی در ارتباط باشید.
 

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به IRPOWER است.

کپی برداری تنها با ذکر منبع و با لینک به صفحه مربوطه در این وب سایت مجاز است
  • 4 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟
مقالات مشابه

IRPOWER