IRPOWER

اطلاعیه‌ها

۱۰ آذر

بروز رسانی قیمت‌های دامنه و تخفیف‌های جدید

همراه گرامی،با توجه به تغییرات نرخ ارز و تغییرات قیمت جهانی برخی پسوندها، همچنین تغییر در تخفیف های ارائه شده بر روی برخی از پسوند های دامنه، ملزم به بروز رسانی جدید قیمتی شده ایم. در این بروز ... بیشتر »

۲۱ اردیبهشت

افزایش قیمت دامنه های ملی (IR.) از جانب ایرنیک - تخفیف ویژه

کاربران گرامی،پیرو اطلاعیه رسمی ایرنیک، از ابتدای خرداد ماه ۱۴۰۰، کلیه هزینه خدمات دامنه های ملی حداقل دو برابر افزایش خواهد داشت. این موضوع با توجه به عدم بروزرسانی قیمت های این پسوند در ... بیشتر »

۲۷ اسفند

رونمایی از پوسته جدید ناحیه کاربری IRPOWER

این صدای پای بهار است که می‌شنویم که نو شدن و سبز شدن را خبر می‌دهد؛ همزمان با فرا رسیدن نوروز و نو شدن لباس طبیعت ما نیز به ناحیه کاربری IRPOWER لباس نو پوشاندیم. با رونمایی از پوسته جدید ناحیه ... بیشتر »

۱۸ اسفند

اضافه شدن مالیات بر ارزش افزوده بر روی تمامی خدمات

با سلام و احترام،   با توجه به قوانین مالیاتی جاری کشور، از تاریخ ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ بر روی کلیه صورت حساب‌های جدید و همچنین صورت حساب‌های پرداخت نشده موجود با تمامی روش‌های پرداختی (آنلاین و ... بیشتر »

۱۴ بهمن

IRPOWER کاندیدای سیزدهمین جشنواره وب و موبایل

  از حمایت شما سپاسگزاریم ♥️   امسال با آرای شما همراهان همیشگی IRPOWER، جز ۵ کاندید نهایی جشنواره وب در بین ۱۳۰ شرکت کننده در حوزه زیرساخت ابری و هاستینگ قرار گرفته ایم! با سپاس از حمایت‌های ... بیشتر »

۳۰ آذر

۴۰% تخفیف در جشنواره شب چله

  شب یلدا، طولانیترین شب سال؛ شب سردی که هر سال با دیدار خانواده ها گرم میشد، اما امسال به سبب همه گیری کرونا با وضعیت متفاوتی برگزار میشود. به رسم نیک حافظ خوانی در این شب، قصد داریم امسال ... بیشتر »

۸ آذر

تغییرات در شماره حساب های شرکت

همراهان گرامی،   شماره حساب های شرکت به منظور دریافت پرداخت های آفلاین (واریز به حساب یا کارت به کارت) شما عزیزان تغییر یافته است. از شما تقاضا داریم تا با مراجعه به صفحه  ثبت پرداخت  ضمن ... بیشتر »

۱۳ آبان

میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق مبارک (هدیه)

میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و نبی اکرم نور هدایت مبارک باد! به مناسب این روز فرخنده IRPOWER جهت ثبت دامنه های .com و .net برای همراهان خود ۳۰% تخفیف شگفت انگیز در نظر گرفته است.جهت بهره مندی از ... بیشتر »

۱۹ مهر

بروزرسانی قیمت ها

با سلام و احترام،   با توجه به روند افزایشی نرخ ارز و به طبع آن افزایش هزینه‌های جاری، همچنین با در نظر گرفتن عدم تعادل در بروزرسانی قیمتی و افزایش هزینه‌ها یا عدم بروزرسانی قیمت ها در مراحل ... بیشتر »

۱۴ تیر

فعالیت غیر حضوری در شرایط کرونا

همراهان گرامی،   با توجه به شرایط نامطلوب کرونایی در روزهای اخیر و به جهت حفظ سلامتی همکاران و مراجعان محترم، امکان مراجعه حضوری به دفتر مرکزی IRPOWER تا اطلاع ثانوی وجود نخواهد داشت. بدین ترتیب ... بیشتر »

IRPOWER