IRPOWER

اطلاعیه‌ها

۲۷ شهریور

۵۰ درصد تخفیف برای ثبت دامنه .net

۵۰ درصد تخفیف برای ثبت دامنه .net   از هم اکنون تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۱ شهریور، دامنه های .net را فقط با قیمت ۳۸۹ هزار تومان، ثبت کنید.   جهت بهره مندی از این تخفیف، در زمان ثبت دامنه، از کد تخفیف ... بیشتر »

۸ تیر

جشنواره قربان تا غدیر 1402

  عید قربان تا غدیر کلی تخفیف بگیرید!   به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیر، از ۸ تا ۱۶ تیر، محبوب ترین خدمات IRPOWER را با تخفیف های استثنایی خریداری کنید. جهت مشاهده جزییات بیشتر، بر روی لینک ... بیشتر »

۷ تیر

احراز هویت شناسه های کاربری ایرنیک

کاربر گرامی،با توجه به اطلاعیه مرکز ثبت دامنه ir (ایرنیک)، مبنی بر ضرورت تکمیل اطلاعات شناسه کاربری و احراز هویت صاحبان شناسه های کاربری ایرنیک، تمامی صاحبان شناسه هایی که شناسه های خود را توسط ... بیشتر »

۲۲ فروردین

افزایش قیمت دامنه های ملی (IR.) از جانب ایرنیک

کاربر گرامی،پیرو اطلاعیه مرکز ثبت دامنه کشوری ایران (ایرنیک) و بر اساس بند ۱۳ صورتجلسه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ مصوبه هیات امنای پژوهشگاه دانش های بنیادی، از روز یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، نرخ کلیه خدمات ... بیشتر »

۱۰ آذر

بروز رسانی قیمت‌های دامنه و تخفیف‌های جدید

همراه گرامی،با توجه به تغییرات نرخ ارز و تغییرات قیمت جهانی برخی پسوندها، همچنین تغییر در تخفیف های ارائه شده بر روی برخی از پسوند های دامنه، ملزم به بروز رسانی جدید قیمتی شده ایم. در این بروز ... بیشتر »

۲۱ اردیبهشت

افزایش قیمت دامنه های ملی (IR.) از جانب ایرنیک - تخفیف ویژه

کاربران گرامی،پیرو اطلاعیه رسمی ایرنیک، از ابتدای خرداد ماه ۱۴۰۰، کلیه هزینه خدمات دامنه های ملی حداقل دو برابر افزایش خواهد داشت. این موضوع با توجه به عدم بروزرسانی قیمت های این پسوند در ... بیشتر »

۲۷ اسفند

رونمایی از پوسته جدید ناحیه کاربری IRPOWER

این صدای پای بهار است که می‌شنویم که نو شدن و سبز شدن را خبر می‌دهد؛ همزمان با فرا رسیدن نوروز و نو شدن لباس طبیعت ما نیز به ناحیه کاربری IRPOWER لباس نو پوشاندیم. با رونمایی از پوسته جدید ناحیه ... بیشتر »

۱۸ اسفند

اضافه شدن مالیات بر ارزش افزوده بر روی تمامی خدمات

با سلام و احترام،   با توجه به قوانین مالیاتی جاری کشور، از تاریخ ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ بر روی کلیه صورت حساب‌های جدید و همچنین صورت حساب‌های پرداخت نشده موجود با تمامی روش‌های پرداختی (آنلاین و ... بیشتر »

۱۴ بهمن

IRPOWER کاندیدای سیزدهمین جشنواره وب و موبایل

  از حمایت شما سپاسگزاریم ♥️   امسال با آرای شما همراهان همیشگی IRPOWER، جز ۵ کاندید نهایی جشنواره وب در بین ۱۳۰ شرکت کننده در حوزه زیرساخت ابری و هاستینگ قرار گرفته ایم! با سپاس از حمایت‌های ... بیشتر »

۳۰ آذر

۴۰% تخفیف در جشنواره شب چله

  شب یلدا، طولانیترین شب سال؛ شب سردی که هر سال با دیدار خانواده ها گرم میشد، اما امسال به سبب همه گیری کرونا با وضعیت متفاوتی برگزار میشود. به رسم نیک حافظ خوانی در این شب، قصد داریم امسال ... بیشتر »

IRPOWER