۴۰% تخفیف در جشنواره شب چله

  شب یلدا، طولانیترین شب سال؛ شب سردی که هر سال با دیدار خانواده ها گرم میشد، اما امسال به سبب همه گیری کرونا با وضعیت متفاوتی برگزار میشود. به رسم نیک حافظ خوانی در این شب، قصد داریم امسال ... بیشتر »

۳۰ آذر
تغییرات در شماره حساب های شرکت

همراهان گرامی،   شماره حساب های شرکت به منظور دریافت پرداخت های آفلاین (واریز به حساب یا کارت به کارت) شما عزیزان تغییر یافته است. از شما تقاضا داریم تا با مراجعه به صفحه  ثبت پرداخت  ضمن ... بیشتر »

۸ آذر
میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق مبارک (هدیه)

میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و نبی اکرم نور هدایت مبارک باد! به مناسب این روز فرخنده IRPOWER جهت ثبت دامنه های .com و .net برای همراهان خود ۳۰% تخفیف شگفت انگیز در نظر گرفته است.جهت بهره مندی از ... بیشتر »

۱۳ آبان
بروزرسانی قیمت ها

با سلام و احترام،   با توجه به روند افزایشی نرخ ارز و به طبع آن افزایش هزینه‌های جاری، همچنین با در نظر گرفتن عدم تعادل در بروزرسانی قیمتی و افزایش هزینه‌ها یا عدم بروزرسانی قیمت ها در مراحل ... بیشتر »

۱۹ مهر
فعالیت غیر حضوری در شرایط کرونا

همراهان گرامی،   با توجه به شرایط نامطلوب کرونایی در روزهای اخیر و به جهت حفظ سلامتی همکاران و مراجعان محترم، امکان مراجعه حضوری به دفتر مرکزی IRPOWER تا اطلاع ثانوی وجود نخواهد داشت. بدین ترتیب ... بیشتر »

۱۴ تیر
اختلال در سیستم مرکز تماس (بروز رسانی شد)

همراهان گرامی،   با توجه به ایجاد اختلالی در سامانه مرکز تماس ۴۷۶۲۱۰۰۰، این سامانه موقتا پذیرای تماس‌های شما عزیزان نخواهد بود. در صورت تمایل به برقراری تماس با اپراتورهای پشتیبانی، ... بیشتر »

۹ تیر
بروزرسانی قیمت سرویس ها

با سلام و احترام،   با توجه به روند افزایشی نرخ ارز و همچنین افزایش هزینه‌های جاری، همچنین با در نظر گرفتن عدم تعادل در بروزرسانی قیمتی و افزایش هزینه‌ها در گذشته، به جهت حفظ استانداردها و ... بیشتر »

۲ تیر
جشنواره بزرگ تخفیفی نوروز ۱۳۹۹

همراهان گرامی، پیشاپیش ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها برای شما در سال جدید، جشنواره بزرگ تخفیفی نوروز ۱۳۹۹ با تخفیف های شگفت انگیز بر روی خدمات محبوب شما آغاز شد. این جشنواره تا ۱۵ ... بیشتر »

۲۶ اسفند
تغییرات در شماره حساب های بانکی

کاربران گرامی،   از تاریخ ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸ دیگر حساب بانک ملی پذیرای پرداخت های آفلاین شما عزیزان نخواهد بود. بدین ترتیب جهت پرداخت آفلاین هزینه صورت حساب های خود می توانید از حساب بانک های ... بیشتر »

۵ اسفند
فرآیند اعتبارسنجی شماره تلفن همراه

همراهان گرامی، به جهت اعتبارسنجی و افزایش ضریب امنیتی از روز شنبه مورخ ۹ شهریور ماه عملیات تایید شماره تلفن همراه (شماره موبایل) فعال خواهد شد. با فعال شدن این فرآیند، پس از اولین ورود به ... بیشتر »

۷ شهریور