بروزرسانی قیمت ها

با سلام و احترام،   با توجه به روند افزایشی نرخ ارز و به طبع آن افزایش هزینه‌های جاری، همچنین با در نظر گرفتن عدم تعادل در بروزرسانی قیمتی و افزایش هزینه‌ها یا عدم بروزرسانی قیمت ها در مراحل ... بیشتر »

۱۹ مهر ۱۳۹۹
فعالیت غیر حضوری در شرایط کرونا

همراهان گرامی،   با توجه به شرایط نامطلوب کرونایی در روزهای اخیر و به جهت حفظ سلامتی همکاران و مراجعان محترم، امکان مراجعه حضوری به دفتر مرکزی IRPOWER تا اطلاع ثانوی وجود نخواهد داشت. بدین ترتیب ... بیشتر »

۱۴ تیر ۱۳۹۹
اختلال در سیستم مرکز تماس (بروز رسانی شد)

همراهان گرامی،   با توجه به ایجاد اختلالی در سامانه مرکز تماس ۴۷۶۲۱۰۰۰، این سامانه موقتا پذیرای تماس‌های شما عزیزان نخواهد بود. در صورت تمایل به برقراری تماس با اپراتورهای پشتیبانی، ... بیشتر »

۹ تیر ۱۳۹۹
بروزرسانی قیمت سرویس ها

با سلام و احترام،   با توجه به روند افزایشی نرخ ارز و همچنین افزایش هزینه‌های جاری، همچنین با در نظر گرفتن عدم تعادل در بروزرسانی قیمتی و افزایش هزینه‌ها در گذشته، به جهت حفظ استانداردها و ... بیشتر »

۲ تیر ۱۳۹۹
جشنواره بزرگ تخفیفی نوروز ۱۳۹۹

همراهان گرامی، پیشاپیش ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها برای شما در سال جدید، جشنواره بزرگ تخفیفی نوروز ۱۳۹۹ با تخفیف های شگفت انگیز بر روی خدمات محبوب شما آغاز شد. این جشنواره تا ۱۵ ... بیشتر »

۲۶ اسفند ۱۳۹۸
تغییرات در شماره حساب های بانکی

کاربران گرامی،   از تاریخ ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸ دیگر حساب بانک ملی پذیرای پرداخت های آفلاین شما عزیزان نخواهد بود. بدین ترتیب جهت پرداخت آفلاین هزینه صورت حساب های خود می توانید از حساب بانک های ... بیشتر »

۵ اسفند ۱۳۹۸
فرآیند اعتبارسنجی شماره تلفن همراه

همراهان گرامی، به جهت اعتبارسنجی و افزایش ضریب امنیتی از روز شنبه مورخ ۹ شهریور ماه عملیات تایید شماره تلفن همراه (شماره موبایل) فعال خواهد شد. با فعال شدن این فرآیند، پس از اولین ورود به ... بیشتر »

۷ شهریور ۱۳۹۸
سال نو مبارک

همراهان گرامی، مجموعه irPowerWeb فرارسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ را  به شما عزیزان تبریک گفته و سالی سرشار از موفقیت و شادکامی را آرزو دارد. به همین مناسبت، جشنواره بزرگ فروش نوروزی ۱۳۹۸ با ... بیشتر »

۲۹ اسفند ۱۳۹۷
مهم: اختلال پیش بینی شده در دسترسی به کنترل پنل دامنه های بین المللی

همراهان گرامی،   به منظور ارتقا و بروزرسانی کنترل پنل دامنه های بین المللی رجیسترار وب ورکز، با توجه به برنامه زمانبدی اعلامی رجیسترار، دسترسی به کنترل پنل دامنه های این رجیسترار و همچنین ... بیشتر »

۱۰ بهمن ۱۳۹۷
مهم: بروزرسانی سخت افزاری و نرم افزاری برخی از سرورها

همراهان گرامی،   به منظور ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری برخی از سرورهای شرکت، انتقال سرورهای VIP11 و VIP12 از سرورهای میزبانی وب ویژه لینوکس و سرور RES12 از سرورهای نمایندگی میزبانی وب لینوکس طبق ... بیشتر »

۲ بهمن ۱۳۹۷