جشنواره بزرگ تخفیفی نوروز ۱۳۹۹

همراهان گرامی، پیشاپیش ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها برای شما در سال جدید، جشنواره بزرگ تخفیفی نوروز ۱۳۹۹ با تخفیف های شگفت انگیز بر روی خدمات محبوب شما آغاز شد. این جشنواره تا ۱۵ ... بیشتر »

۲۶ اسفند ۱۳۹۸
تغییرات در شماره حساب های بانکی

کاربران گرامی،   از تاریخ ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸ دیگر حساب بانک ملی پذیرای پرداخت های آفلاین شما عزیزان نخواهد بود. بدین ترتیب جهت پرداخت آفلاین هزینه صورت حساب های خود می توانید از حساب بانک های ... بیشتر »

۵ اسفند ۱۳۹۸
فرآیند اعتبارسنجی شماره تلفن همراه

همراهان گرامی، به جهت اعتبارسنجی و افزایش ضریب امنیتی از روز شنبه مورخ ۹ شهریور ماه عملیات تایید شماره تلفن همراه (شماره موبایل) فعال خواهد شد. با فعال شدن این فرآیند، پس از اولین ورود به ... بیشتر »

۷ شهریور ۱۳۹۸
سال نو مبارک

همراهان گرامی، مجموعه irPowerWeb فرارسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۸ را  به شما عزیزان تبریک گفته و سالی سرشار از موفقیت و شادکامی را آرزو دارد. به همین مناسبت، جشنواره بزرگ فروش نوروزی ۱۳۹۸ با ... بیشتر »

۲۹ اسفند ۱۳۹۷
مهم: اختلال پیش بینی شده در دسترسی به کنترل پنل دامنه های بین المللی

همراهان گرامی،   به منظور ارتقا و بروزرسانی کنترل پنل دامنه های بین المللی رجیسترار وب ورکز، با توجه به برنامه زمانبدی اعلامی رجیسترار، دسترسی به کنترل پنل دامنه های این رجیسترار و همچنین ... بیشتر »

۱۰ بهمن ۱۳۹۷
مهم: بروزرسانی سخت افزاری و نرم افزاری برخی از سرورها

همراهان گرامی،   به منظور ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری برخی از سرورهای شرکت، انتقال سرورهای VIP11 و VIP12 از سرورهای میزبانی وب ویژه لینوکس و سرور RES12 از سرورهای نمایندگی میزبانی وب لینوکس طبق ... بیشتر »

۲ بهمن ۱۳۹۷
اختلال در خط تلفن مرکز تماس - بروزرسانی شد

همراهان گرامی، به دلیل اختلال ایجاد شده در سرخط مرکز تماس شرکت، متاسفانه امکان برقراری تماس با شماره ۰۲۱۴۷۶۲۱۰۰۰ وجود ندارد. ضمن عرض پوزش، لطفا تا رفع کامل این اختلال با شماره های ... بیشتر »

۱۸ دی ۱۳۹۷
قرعه کشی ۱۰ توپ فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به دوران پرهیجان جام جهانی رسیدیم. شادی و غم، هیجان و استرس، لبخند و اشک، اما و اگر، برد و باخت از خصوصیات دوران برگزاری مسابقات جام جهانیه و چیزی که هیجان اون رو برای ... بیشتر »

۲۲ خرداد ۱۳۹۷
روز جهانی گذرواژه

  گذرواژه چیست و چه اهمیتی دارد؟ گذرواژه یا پسورد یک کلمه یا ترکیبی از کاراکترها می باشد که برای تایید و اعتبار سنجی افراد برای دسترسی به یک منبع استفاده می شود. رمز عبور یا همان پسورد از ... بیشتر »

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جشنواره فروش ویژه مبعث تا نیمه شعبان

ضمن عرض تبریک مبعث رسول اکرم و همچنین اعیاد بزرگ شعبانیه، به همین مناسب irPowerWeb جشنواره فروش ویژه ای را با ۲۰٪ تخفیف در نظر گرفته است. این تخفیف ها مطابق با جدول زمان بندی زیر تقدیم حضورتان ... بیشتر »

۲۵ فروردین ۱۳۹۷